Ietaupi laiku

veselīgi!

Garšīgi, veselīgi un sabalansēti ēdieni ar piegādi uz mājām vai ofisu!

Pasūtīt

Pasūti healthy box

HealthyBox SlimHealhybox ComfortHealthybox Sport
Esmu veģetārietis
Esmu vegāns
Izņemšana Lāčplēša 52/54Nepieciešama piegāde
3 dienas5 dienas7 dienas30 dienas

Healthy box piedāvājums

Healthy slim

Uzzināt vairāk
No €15.00

dienā

Healthy comfort

Uzzināt vairāk
No €16.50

dienā

Healthy sport

Uzzināt vairāk
No €18.50

dienā

Kāpēc izvēlēties healthy box?

Ēdienus gatavojam tikai no svaigiem produktiem, neizmantojam cukuru, krāsvielas, garšas pastiprinātājus. Sadarbojamies ar privātiem zemniekiem, kas piegādā svaigākās olas, dārzeņus, gaļu un zivis.

Zaudē Liekos Kg

Zaudē Liekos Kg

Garšīgi, veselīgi, sabalansēti un ērti!

Ietaupi Laiku

Ietaupi Laiku

Piegāde līdz mājām vai ofisu katru dienu.

Sakārto Vielmaiņu

Sakārto Vielmaiņu

Mēs gatavojam tieši tev!

Svaigākie Produkti

Svaigākie Produkti

Mēs esam par veselīgu dzīvesveidu.

Mūsu klienti novērtē kvalitāti

 • Paldies par brīnum gardajām maltītēm, kas pārsteidz ar izsmalcinātību, garšas īpašībām un radošumu! Pilnvērtīgi un daudzveidīgi ēdot, esmu zaudējusi divarpus kg svara 2 nedēļu laikā. Pašsajūta ir pacilājoša, esmu enerģiska un aktīva. Turklāt, man radies daudz vairāk brīvā laika, jo izpaliek regulārie veikala apmeklējumi un gatavošana. Ar jūsu palīdzību man ir daudz vieglāk saplānot savu dienu, neļauties neveselīgiem našķiem un atlicināt laiku savām mīļajām nodarbēm - grāmatām, pastaigām un sportam. Bez vilcināšanās iesaku jebkuram pamēģināt jūsu programmu. Rezultāti jūs pārsteigs! Paldies par Jūsu darbu un rūpēm!

  Ingrīda

 • Super!

  Maksims

 • 30 dienas ar healthy box - interesants un rezultatīvs eksperements! 🤩 Milzīgs paldies healthy box komandai par veselīgiem un gardiem ēdieniem! ☺Katru dienu jauns un sabalansēts uzturs, rezultātā labs noskaņojums, enenergija jauniem izaicinājumiem un -5 kg svara mēneša laikā! 🤩🎉Tā nav diēta, tas ir veids kā pieradināt organismu ēst veselīgi, ka arī nomest liekos kg, bez īpašam piepūlēm un kaites sev! 👍Ir iegūtas daudz jaunas idejas un receptes turpmākām gaitām! Es noteikti turpināšu iesākto patstāvīgi. 😃Paldies Jums par šo kolosālo pieredzi! ❤

  Jūlija

 • Mīļā Healthybox komanda! Paldies par Jūsu darbu! Esmu neizsakami pateicīga par to, kā uzlabojāt manu dzīves kvalitāti un izskatu. Šos divus mēnešu esmu strikti pieturējusies pie Jūsu paciņām un esmu laimīga par 15 zaudētiem kilogrammiem. Jūtos tik viegli un šķiet, ka turpināšu ēst ļoti ilgi, jo neredzu citu iespēju kā sagādāt sev tik veselīgas un balansētas ēdienreizes, lai nepārēstos! Protams paldies par gardumiem tie vienmēr uzlabo manu dienu, garšīgie gaļas ēdienu, salāti un brokastis. Paldies par daudzveidību divu mēnešu laikā neatceros, ka būtu ēdusi vienveidīgi, katru dienu jauni ēdieni, sezonāli, kas šķiet super. Paldies Jums 100 reizes! Iesaku Jūs visiem 🌞

  Kristīne

Seko mums instagram @healthy_box__

Seko mums!

Izmēģini healthy box jau šodien!

Mēs piedāvājam maltītes, kuras izstrādātas pēc uztura speciālista norādījumiem sadarbībā ar šefpavāru, lai ēdiens būtu ne tikai veselīgs un sabalansēts, bet arī garšīgs. Veselīgs dzīvesveids sākas no pareiza un sabalansēta uztura tavā ikdienā.

Pasūtīt Healthy Box

Pasūti healthy box!

Izvēlieties ēdiena komplektu:

HealthyBox SlimHealhybox ComfortHealthybox Sport
Esmu veģetārietis
Esmu vegāns

Kā Jūs saņemsiet ēdiena komplektu?

Izņemšana Lāčplēša 52/54Nepieciešama piegāde
Uztura konsultācija

Uz kādu periodu vēlaties pasūtīt?

3 dienas5 dienas7 dienas30 dienas