Par mums

Mēs esam tie, kas atvieglo Jūsu steidzīgo ikdienu, kad nav laika padomāt par veselīgām un pilnvērtīgām brokastīm, pusdienām, vakariņām kā arī uzkodām.

Ēdienkartes sastāda šefpavārs ar uztura speciālistu, lai visas maltītes dienas garumā būtu sabalansētas un gardas. Ēdienkarte ir ļoti daudzveidīga.
Ēdieni tiek gatavoti ņemot vērā sezonalitāti, lai būtu paši svaigākie un bioloģiskāk audzētie produkti.

Ēdienus gatavojam tikai no svaigiem produktiem, neizmantojam cukuru, krāsvielas, garšas pastiprinātājus. Sadarbojamies ar privātiem zemniekiem.

Kā pasūtīt?

Aizpildiet pieteikuma anketu pie izvēlētās programmas. Pēc anketas aizpildīšanas un nosūtīšanas, ne ilgāk kā stundas laikā saņemsiet apstiprinājumu uz Jūsu norādīto ēpastu. Pēc vienošanās par pasūtījuma detaļām saņemsiet rēķinu un Jūsu norādīto ēpastu. Pasūtījumu variet saņemt pie mums Lāčplēša ielā 52, jebkurā sev ērtā laikā visu diennakti vai mēs pasūtījumu katru dienu piegādāsim uz Jums norādīto adresi laika posmā no 15:00 – 19:00 atkarībā pēc kurjeru maršruta, par piegādes maksas tarifu.

Maltītes gatavojam  un piegādājam katru dienu, lai katra maltīte būtu maksimāli svaiga. Vienīgā diena, kad sagatavojam divām dienām ir piektdiena, lai Jūs varētu baudīt brīvdienas un nedomāt par to kā saņemt savu pasūtījumu.

 

Ja rodas papildus jautājumi par pasūtījumu veikšanu sazinieties ar mums ēpastā, zvanot vai rakstot Whatsapp + 371 29835390 , mūsu konsultanti būs priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem.

 

  Pasūti healthy box!

  HealthyBox SlimHealhybox ComfortHealthybox Sport
  Esmu veģetārietis
  Esmu vegāns
  Izņemšana Lāčplēša 52/54Nepieciešama piegāde

  Vai vēlaties pasūtīt vairākas reizes?

  3 dienas5 dienas7 dienas30 dienas